Strona główna > Wybór sprzętu biurowego > Porozmawiajmy - jak duże szkody wyrządza Twój fotel biurowy?

Zastanów się, czy Twoje krzesło biurowe jest wygodne? Czy pod koniec dnia wracasz do domu z bólem? Czy te bóle są za każdym razem w określonym miejscu?

Jeśli tak, to prawdopodobnie Twój fotel biurowy szkodzi Ci na więcej sposobów, niż zdajesz sobie z tego sprawę.

Znaleźliśmy interesującą infografikę przygotowaną przez Marshfield Clinic, która przedstawia sposoby, w jakie krzesło biurowe powoduje bóle.

Źródło: http://shine365.marshfieldclinic.org/bone-joint/office-chair-ergonomics

Niezależnie od tego, czy masz fotel biurowy z siatki, czy ogromny skórzany fotel ergonomiczny, ważne jest, aby wiedzieć, jak siedzieć, ale ważne jest również, aby zdać sobie sprawę, że długotrwałe korzystanie z niestabilnego fotela może prowadzić do przewlekłych dolegliwości bólowych. Jak widać na infografice, najczęstsze miejsca występowania bólu to kark i ramiona, plecy, kostki i stopy, nogi oraz dłonie, nadgarstki i przedramiona. Wszystko to zależy od pozycji, w jakiej siedzisz, oraz od tego, w jaki sposób krzesło pozwala Ci siedzieć.

Wybór wysokiej jakości mebli biurowych ma kluczowe znaczenie. Sprawdź meble biurowe London choices, jeśli jesteś w stolicy, aby zobaczyć dokładnie, co mamy na myśli. W ofercie znajduje się wiele różnych typów krzeseł biurowych, więc łatwo jest znaleźć odpowiedni typ do różnych czynności.

Czy w przeszłości zdarzyło Ci się uszkodzić kiepskie krzesło biurowe? Napisz do nas na naszej stronie na Facebooku i podziel się swoimi doświadczeniami.