Strona główna > Wybór sprzętu biurowego > Porozmawiajmy - jak się wyróżnić jako kobieta

W dzisiejszych czasach tak wiele słyszymy o równouprawnieniu kobiet i równych szansach, ale jak wiele z Was nie wie, od czego zacząć, jeśli chodzi o rozwój kariery w kierunku realizacji swoich celów? Być może chciałabyś pewnego dnia zasiąść w jednym z tych wymyślnych foteli kierowniczych, ale nie jesteś pewna, od czego zacząć.

Jest to problem, z którym boryka się wiele kobiet, ale w rzeczywistości jest to łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Obejrzyj ten film, w którym opisano trzy rodzaje skalkulowanego ryzyka, które możesz podjąć, aby znaleźć się tam, gdzie chcesz.

Co sądzisz o ryzyku, o którym mowa w tym filmie? Mówimy o takich rzeczach, jak

- gotowość do zmiany miejsca pobytu w celu znalezienia nowych możliwości

- Poszukiwanie niesprawdzonych możliwości, które pozwolą Ci zabłysnąć

- zgłaszanie się na ochotnika do projektów, których nikt inny nie chce, np. praca nad dużym projektem mebli biurowych, który wszyscy inni uważają za zbyt wymagający

Oczywiście nie powinniśmy sugerować, że kobiecie trudniej jest zabiegać o uznanie, na które zasługuje, niż mężczyźnie; dzięki ostatnim doniesieniom i dążeniu do tego, by wszystko było równe, nie powinniśmy już dłużej zastanawiać się nad tymi kwestiami. Oczywiście, im szybciej znajdziesz się na tym stylowym fotelu w biurze, tym lepiej!

Co sądzisz o tym temacie? Czy jest to coś, czego sam doświadczyłeś? Napisz do nas na Twitterze i porozmawiajmy o tym!